Úspechy našich žiakov

Mirka Jedináková obhájila titul „Majsterky Slovenska“ v boxe za rok 2018

Od piatka  (30. 11. 2018) do nedele (2. 12. 2018) sa konali v športovej hale Olympia v Nitre Majstrovstvá Slovenska v boxe mužov, žien a staršieho dorastu chlapcov i dievčat.  Naša žiačka Mirka Jedináková (IV.F) opäť získala titul „Majsterky Slovenska“  v kategórii staršie dorastenky,  vo váhovej kategórii do 64 kg.

Srdečne gratulujeme!

Viac informácií:

Iveta Nedeljaková

Patrik Mokrý je lídrom Trenčianskeho kraja

Ako po minulé roky, aj tento rok sa grafici zapojili do súťaže ZENIT. Súťažili sme v dvoch kategóriách: Grafik a WebDeveloper.

V školskom kole sa v kategórii Grafik zúčastnilo 13 žiakov a v kategórii WebDeveloper 3 žiaci. Do krajského kola postúpili v kategórii Grafik Naďa Borisová a Jakub Ložek, obaja zo IV. F. V kategórii WebDeveloper postúpili do krajského kola všetci traja účastníci školského kola, t.j. Dominik Priehoda z II. F, Patrik Mokrý z III.F a Annamária Kováčiková zo IV.F.

V kategórii Grafik obsadila Naďa Borisová 4. miesto so stratou 34 bodov na víťaza a Jakub Ložek obsadil 5. miesto so stratou 36 bodov na viťaza.

V  kategórii WebDeveloper obsadil Patrik Mokrý 1. miesto s náskokom 60 bodov pred druhým miestom, Annamária Kováčiková obsadila 4. miesto a Dominik Priehoda obsadil 5. miesto.

Patrik Mokrý ako víťaz krajského kola postupuje do celoštátneho kola, ktoré sa uskutoční vo februári 2019 v Banskej Bystrici.

Všetkým ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy, Patrikovi gratulujeme k víťazstvu a budeme mu držať palce v celoštátnom kole.

Peter Chovanec

Výborný športový výsledok – 5. miesto na ME v boxe st. dorastu

Mirka Jedináková (III. F) na ME 2018 st. dorastu v talianskom Roseto Degli Abruzzi vybojovala 5. miesto.  Pri jej premiérovej účasti na takomto vrcholnom podujatí podala výborné výkonyv boji o medailu prehrala najtesnejším možným rozdielom s reprezentantkou Ruska na body.

Grafici opäť bodovali

Patrik Mokrý, žiak II.F  sa po víťazstve v krajskom kole v súťaži ZENIT v kategórií webdeveloper umiestnil na výbornom 4. mieste aj v celoštátnom kole, ktoré sa konalo v dňoch 20. Až 22. 3. 2018 na Sstrednej odbornej škole polytechnickej v Dolnom Kubíne. Srdečne gratulujeme.

Úspešná účasť v súťaži ZENIT

V tomto ročníku súťaže zenit dosiahli naši žiaci významné úspechy.
V kategórii „Webdeveloper“ sa Patrik mokrý z II.F stal výťazom krajského kola, Peter
Škríba zo IV.F. skončil na 4. mieste a Šimon Janovič bol piaty.
Úlohou súťažiacich bolo vytvoriť webovú stránku pre zábavný park, vrátane rezervácie a
predaja vstupeniek. Pod článkom je aj niekoľko ukážok  víťaznej práce.

V kategórii „Grafik“ sa Matej Volf v silnej konkurencii umiestnil na 3. mieste a Miloš
Brezáni bol štvrtý. Jakub Ložek bol ôsmy.

Všetkým účastníkom gratulujeme a Patrikovi držíme palce v celoštátnom kole.

Čestné uznanie 2

Ako sme už skôr informovali, študent 1.F. Matej Volf získal na krajskej súťaži amatérskej fotografie AMFO Trenčianského kraja čestné uznanie za svoje čiernobiele fotografie. Okrem neho získal čestné uznanie v kategórii multimediálna prezentácia fotografií aj študent 2.F. Šimon Janovič za prezentáciu Rok pod Vtáčnikom. Gratulujeme a držíme palce v celoslovenskom kole tejto súťaže.

Čestné uznanie

Študentovi 1.F odboru grafik digitálnych médií Matejovi Volfovi porota krajskej súťaže amatérskej fotografie 20. AMFO Trenčianskeho kraja 2016 udelila v kategórii čiernobiela fotografia čestné uznanie za fotografie Strážca a Cesta k svojmu ja.
K úspechu mu srdečne gratulujeme.

Súťažili sme vo fotografii

Žiak I.F triedy získal v regionálnej súťaži Prízma čestné uznanie.

Náš grafik na 3. mieste s fotografiou “Pastelkový svet”

Prizma je postupová regionálna súťaž amatérskej fotografie. Fotografia Pastelkový svet nášho žiaka Filipa Šebestu obsadila 3. miesto v kategórii farebná fotografia autorov do 16 rokov. …viac…diplom