fbpx

Roztancovali sme námestie

V piatok 2. októbra 2015 sa prievidzské námestie Slobody zaplnilo mladými ľuďmi z viacerých škôl a organizácií, aby sa zúčastnili prezentácie stredných škôl pod názvom Deň s mládežou. Na tomto podujatí sme nemohli chýbať!

Náš program na javisku odštartovala víťazka medzinárodného kola súťaže Spievam po francúzsky – Viktória Granecová z 2. G, ktorá zaspievala dve francúzske piesne a pridala aj jednu slovenskú. Takmer profesionálnym výkonom sa predviedli aj Tomáš Jamriško a Martin Nemček z kvinty. Zatancovali zaujímavý duet na motívy piesne Zuzulienka, čím si celkom získali divákov.

Tomáš prekvapil aj nečakaným predvedením úderov bičom. Naším finále však bol spoločný indiánsky tanec, do ktorého sa Aďke Richtárechovej a Katke Šimkovičovej z 1. G podarilo zapojiť nielen našich študentov, ktorí prišli povzbudzovať, ale aj takmer všetkých mladých, ktorí boli na námestí. Atmosféra bola plná radosti a energie, čo ocenili aj samotní organizátori podujatia.

Program však prebiehal i v stánkoch, ktoré sme si ako každá škola pripravili. Na okoloidúcich či budúcich stredoškolákov čakali zhovorčivé moderátorky Simonka Lovaštíková a Zuzka Šuchterová z 2. G a pomáhal im aj študent grafiky Lukáš Fazika z 3. F. Záujemcom o našu školu ochotne vysvetlili, ako to u nás funguje a prečo sa u nás oplatí študovať. Celé podujatie prebehlo hladko a úspešne aj vďaka šikovnému organizačnému tímu. Ďakujeme zúčastneným aj členom študentskej rady za nasadenie a entuziazmus!

Nech sa páči, pozrite si fotografie a videá z akcie.
[nggallery id=222]
5 videí v playliste:
Viac informácií o podujatí a ďalšie fotky možno nájsť na facebookovej stránke CVČ Prievidza: https://www.facebook.com/cvcpd?fref=ts
Mgr. Zuzana Škrinárová