fbpx

Vyhodnotenie zberu papiera

Podobne ako v predchádzajúcich rokoch, aj tento školský rok žiaci a rodičia netrpezlivo čakali na vyhlásenie jesenného zberu papiera. Tentokrát si víťazstvo zabezpečili dve početné triedy (4.A a sekunda), ktoré síce v predchádzajúcom zbere priniesli najviac papiera, ale po prepočte na jedného žiaka im víťazstvo o vlások ušlo. Hlavne sekundáni nenechali nič na náhodu a papier sa hromadil v ich triede pre istotu týždeň vopred. Svoju úlohu si vynikajúco splnili aj študenti kvinty, ktorí spravovali kontajner – nosili, vážili, zapisovali a precízne ukladali. Podľa váhy v zberných surovinách sa nám podarilo nazbierať 14542 kg papiera a naša škola získala 549, 70 . Peniaze boli rozdelené na kúpu hygienických potrieb pre žiakov a samozrejme na odmeny pre zberačov.

Veľká vďaka za pomoc všetkým žiakom, rodičom a priateľom našej školy.

[nggallery id=378]

 

Mgr. Andrea Machová