fbpx

Biblia očami detí

Aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do tejto obľúbenej výtvarnej súťaže. Celý mesiac február naši žiaci neúnavne maľovali a vylepšovali svoje umelecké dielka, aby potom pani učiteľky, vychovávateľky a páter Janko vybrali z každej kategórie najlepšie práce. A nebolo to vôbec ľahké! Nakoniec sme za školu poslali 11 prác, z ktorých ocenených bolo v Banskobystrickej diecéze 7. Naša škola tiež získala titul „najúspešnejšia škola“. Všetci sa tomu veľmi tešíme.

Ocenené práce :

I.  KATEGÓRIA

2. miesto – Juraj Činčura, Názov práce: Rajská záhrada (Gn)

3. miesto Dominika Vrábelová, Názov práce: V raji (Gn)

II.  KATEGÓRIA

2. miesto Emma Tušková, Názov práce: Ako Boh stvoril svet (Gn)

Cena poroty: Dominika Kulichová, Názov práce: Rajská záhrada (Gn)

III.  KATEGÓRIA

2. miesto – Kristína Turanská, Názov práce: Daniel v jame levovej

IV. KATEGÓRIA

2. miesto – Katarína Keratová, Názov práce: Daniel v jame levovej

3. miesto Adela Polanska, Názov práce: Daniel v jame levovej