fbpx

Naši prváci sa rozprávali so svojimi kamarátmi z Cypru po anglicky cez Skype

Tento týždeň mali žiaci 1.A veľký zážitok. So svojimi kamarátmi z Cypru mali možnosť rozprávať po anglicky cez Skype. Boli to tí prváci, ktorí nám nedávno napísali listy. Naše deti sa na tento deň veľmi tešili. Nevedeli sa dočkať, kedy svojich kamarátov uvidia. Žiaci sa predstavili, opýtali sa kamarátov na ich mená, spýtali sa ich koľko majú rokov a čo majú radi. Každá trieda tiež zaspievala anglickú pieseň. Veríme, že takýto spôsob komunikácie medzi našimi triedami nebol posledný. Z pani učiteľkami z Cypru sme sa dohodli, že budeme v anglickej komunikácii online pokračovať aj v budúcom školskom roku.
Naši žiaci nakreslili milé kresby, ktoré znázorňujú ich zážitok z rozhovoru.
                                                                  Mgr. Miroslava Verešová