Tretiaci z 3.B sa dnes v Hornonitrianskej knižnici stretli s Anjelom, ktorý sa vie biť. Vlastne s pánom spisovateľom Romanom Bratom, ktorý je jeho autorom. A nielen jeho, ale aj večerníčkov, na ktorých vyrastala aj pani učiteľka 🙂
(Text a foto: Mgr. Eva Kohútová)




