fbpx

Stretnutie s Anjelom

Stretnutie s Anjelom
Tretiaci z 3.B sa dnes v Hornonitrianskej knižnici stretli s  Anjelom, ktorý sa vie biť.  Vlastne s pánom spisovateľom Romanom Bratom, ktorý je jeho autorom. A nielen jeho, ale aj večerníčkov, na ktorých vyrastala aj pani učiteľka 🙂
(Text a foto: Mgr. Eva Kohútová)