Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku 

V pondelok 20. 11. 2017 sa na pôde našej školy  už tradične uskutočnilo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Všetci zúčastnení žiaci bojovali v štyroch kategóriách s gramatikou, počúvaním , čítaním s porozumením a slovnou zásobou. Všetci žiaci preukázali veľmi dobré vedomosti v jazyku a darilo sa im výborne. Úspešným  víťazom blahoželáme a tým, ktorí budú reprezentovať našu školu na obvodnom kole prajeme veľa šťastia.  Ostatným žiakom ďakujeme za účasť.

Kategória 1A

 1. miesto Klára Izabela Šuníková sekunda
 2. miesto Dana Cigléniová sekunda
 3. miesto Martin Turčan  sekunda

Kategória 1B

 1. miesto Zuzana Kuhajdová  kvarta
 2. miesto Furjelová Veronika kvarta
 3. miesto Bianka Ježeková  tercia

Kategória 2A

 1. miesto  Martin Zajac 2. G
 2. miesto Adam Tulik sexta
 3. miesto Katarína Kráľová 2. G

Kategória 2B

 1. miesto  Soňa Šnircová oktáva
 2. miesto Kristína Boratková 3. G
 3. miesto Martin Plesnivý oktáva

Mgr. Grolmusová Miroslava