Športové súťaže- december

Športové súťaže- december

5. decembra sa na GVBN uskutočnili Majstrovstvá okresu vo volejbale dievčat SŠ. Naše družstvo obsadilo po víťazstvách 2:0 nad SOŠ T. Vansovej, 2:0 nad Spoj. školou Handlová a po prehre s GVBN 1:2 celkovo 2. miesto.

Zostava: N. Pekárová, B. Tinková, M. Gúčiková, B. Hypiusová, T. Verešová, E. Jurenková, N. Jurenková, V. Krakoviková, M. Ondrejovičová, B Píšová.

 

Nasledujúci deň GVBN zorganizovalo okresnú súťaž aj pre chlapcov SŠ. Naši študenti vyhrali v skupine dva zápasy ( so  SOŠ T. Vansovej 2:0, so Spoj. školou Handlová 2:0). V semifinále podľahli Obchodnej akadémii 1:2 a v zápase o 3. miesto zvíťazili ešte raz so SOŠ T. Vansovej 2:0.

Zostava: J. Čavojský, T. Jamriško, D. Jamriško, M. Šimkovič, M. Nemček, M. Grešner, F. Petráš, D. Petráš.

 

12. decembra prebehli Majstrovstvá okresu vo florbale chlapcov SŠ  na SOŠ T. Vansovej. Naši hráči prešli turnajom bez prehry a po víťazstve v skupine nad Obchodnou akadémiou 7:1 a remíze s GVBN 3:3, postúpili do finálových bojov, kde po výbornom výkone porazili SOŠ Kalina 4:2, SOŠ T. Vansovej 6:2, a GVBN 4:3. Po roku obhájili titul a postúpili do regionálneho kola, ktoré sa odohrá vo februári.

Zostava: D. Jamriško, A. Beňo, M. Grešner, M. Toma, M. Turčan, J. Čavojský, E. Karady, A. Putiška, T. Jamriško, F. Petráš, J. Palaj, M. Nemček, F.E. Drexler.

 

Po zisku titulu majsterky Trenčianskeho kraja v šachu sa 18. decembra zúčastnila Zuzana Kuhajdová majstrovstiev Slovenskej republiky v Topoľčanoch. V silnej konkurencii obsadila 24. miesto, pričom spomedzi amatérskych hráčok si počínala najúspešnejšie.