fbpx

Adam Puna (III.F) víťazom okresného kola Olympiády v anglickom jazyku!

V stredu 15. januára 2020 sa v priestoroch Gymnázia V. B. Nedožerského v Prievidzi konalo každoročné okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Zúčastnili sa ho aj naši žiaci, pričom každý z nich našu školu reprezentoval v rámci osobitnej kategórie. Umiestnili sa nasledovne:

  • kategória 1A: Beáta Mlčáková (príma) – 6. miesto
  • kategória 1B: Klára Izabela Šuníková (kvarta) – 5. miesto
  • kategória 2A: Bianka Ježeková (kvinta) – 2. miesto
  • kategória 2B: Ladislav Révay ( septima) – 2. miesto
  • kategória 2D: Adam Puna (III.F) – 1. miesto

So všetkými žiakmi sa zo srdca tešíme z ich vzťahu k anglickému jazyku a Adamovi prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

 

  1. S. Adam je mimoriadnym zjavom v radoch študentov aj tým, že tvorí vlastné prozaické texty v anglickom jazyku, ktoré vykazujú mimoriadnu literárnu kvalitu, nadhľad a veľký zmysel pre humor a sebairóniu.

 

Adam, couldn’t feel any prouder of you, you’re Absolutely Dramatically Amazingly Marvellous! ✌

PK CJ