fbpx

Vianočný bazár

Vianočný bazár

V stredu 21.12. sa na našej škole uskutočnil Vianočný bazár. Táto akcia trvala od druhej do štvrtej vyučovacej hodiny a prišli sa sem postupne pozrieť triedy 1. stupňa ZŠ, ale aj triedy nižšieho aj vyššieho gymnázia a SOŠ, či dokonca niektorí rodičia a absolventi.

V priestoroch telocvične tak mohli žiaci ponúknuť rôzne výrobky, stanovištia a aktivity. V stánkoch sa dali kúpiť palacinky, vianočný punč, kapustnica alebo ste si mohli nechať zapliesť cop. Na svoje si prišli aj hráči videohier. Mohli sme si vyskúšať jazdu na formule alebo na športových autách. Počas bazáru bolo stále počuť hudbu, ktorú zabezpečili kapely zložené zo žiakov našej školy. Prišli aj koledníci prezlečení za betlehemské postavy.

Počas celej akcie bolo cítiť vianočnú atmosféru, ktorú tvorili hlavne žiaci, vďaka ktorým bol tento bazár vydarenou akciou.

(text: Michal Kudry, foto: Tomáš Čertík)

DOPLNENÉ:

Vianočný bazár mal benefičný charakter. Vyzbieralo sa  1 100 € a vyzbieraná suma bola rozdelená rovnomerne na tri časti. Prvá časť podporila neziskovú organizáciu Hospic sv. Lujzy, o druhej časti využitia rozhodne študentská rada školy, tretia časť bude použitá pre potreby našej školy.

Všetkým darcom ďakujeme.