fbpx

Školský ples 2023

Školský ples 2023

Dňa 10. februára 2023 sa v kultúrnom dome v Opatovciach uskutočnil nezabudnuteľný študentský ples Piaristickej spojenej školy Františka Hanáka. Ples sa začal o 19. hodine. Študenti a učitelia poňali tému Ako hviezdy na nebi doslova. Každý jeden účastník plesu prišiel ako malá hviezda.

Plesom nás sprevádzali dvaja zábavní moderátori, ktorí sa postarali o nezabudnuteľnú zábavu. Zabezpečili aj bohatý program: vyspovedali pána riaditeľa Ambróza Jamriška, ale aj porovnali vedomosti učiteľov Gymnázia a Strednej odbornej školy vo vedomostnom kvíze. Program obohatili aj dve hudobné skupiny.

Prvou vystupujúcou skupinou bola skupina Flash s vynikajúco spievajúcou Lenkou Hudecovou (sexta) a jej doprovodom. Ďalšou bola skupina Florabelle s úžasnou speváčkou Annou Tulikovou (oktáva). Program vyvrcholil losovaním cien bohatej tomboly, ktorá vyčarila mnohým účastníkom úsmev na tvári.

Všetci študenti a učitelia si tento ples užili a poriadne sa spoločne na tanečnom parkete ako hviezdy na nebi vytancovali. Ples nám nádherne zdokumentovali Tomáš Čertík a Juraj Maroši, fotky si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Síce ples je už za nami, no spomienky naň nám ako svetlo hviezd na oblohe zostanú ešte veľmi dlho v pamäti. Za ples srdečne ďakujeme organizátorom a všetkým zúčastneným študentom a učiteľom.

(text: Matúš Luscoň, foto: Juraj Maroši a Tomáš Čertík)