fbpx

Oceňovanie úspešných žiakov vedením mesta Prievidza

Oceňovanie úspešných žiakov vedením mesta Prievidza

Dňa 20. 6. 2023 boli v Galérii I. Vysočana za úspechy na krajskom kole Olympiády vo francúzskom jazyku ocenené Agátka Šmýkalová zo sekundy a Dominika Rybárová z kvarty. Okrem veľkej hrdosti a radosti z ich úspechu sa tešíme, že program svojím umeleckým vystúpením vyplnili tiež žiaci našej školy: Jakub Danko (sekunda, hra na klavíri), Magdalénka Hudecová (sexta, spev), Sophia Haragová a Lucka Kovalíčeková (septima, hra na hudobnom nástroji), ktorí boli ocenení za úspechy v hudobných súťažiach.  Medzi ocenenými tanečníkmi sme zase stretli Lucku Búryovú (septima) a Sašku Neuročnú (kvinta).

Tešíme sa, že naši žiaci popri školských povinnostiach rozvíjajú svoje talenty a robia tak dobré meno sebe, svojim školám a organizáciám ako aj mestu. GRATULUJEME.