fbpx

Budete naším partnerom? (2%)

Budete naším partnerom? (2%)

Vážení priatelia a milí rodičia,

chceli by sme vás všetkých požiadať o podporu a zapojenie sa do iniciatívy, ktorá nám umožní posunúť vzdelávací zážitok našich študentov na novú úroveň.

Aktuálne sme spustili projekt na získanie finančných prostriedkov na vybavenie našich odborných učební. Tieto priestory sú pre našich študentov neoceniteľným zdrojom vedomostí a skúseností a chceme ich ešte viac vylepšiť, aby poskytovali moderné a stimulujúce prostredie pre vzdelávanie.

Ako môžete prispieť? Je to jednoduché! V rámci zákona o 2 % z dane môžete svoje dané prideliť na podporu nášho projektu. Vaše drobné úsilie môže mať obrovský dopad na budúcnosť našich študentov.

Vaša podpora nám umožní nakúpiť moderné technológie, laboratórne vybavenie a ďalšie pomôcky, ktoré posilnia kvalitu vzdelávania našich detí. Veríme, že spoločne môžeme vytvoriť prostredie, ktoré bude podporovať kreativitu, inováciu a kritické myslenie.

Ďakujeme vám vopred za vašu láskavosť a podporu. Spoločne môžeme vytvoriť prostredie, kde sa naše deti môžu rozvíjať a meniť sa na budúcich lídrov a odborníkov.

Predvyplnené tlačivo – Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane

PS: V minulom školskom roku ste nám pomohli dobudovať a rozšíriť materskú škôlku a vytvoriť novú učebňu techniky. Ďakujeme!