fbpx

Pani primátorka oceňovala

Pani primátorka oceňovala

Dnes sa v galérii I. Vysočana uskutočnilo oceňovanie úspešných žiakov pani primátorkou, našu školu reprezentovali tri dievčatá:

Gréta Zemančíková, 10 rokov, 4.ročník ZŠ – 2. miesto v krajskom kole recitačnej súťaže A slovo bolo u Boha, výborný prospech, ochota pomôcť.
Nela Chrenková, 14 rokov, 8. ročník ZŠ – výborný prospech, vzorné správanie, ochota pomáhať ostatným, 1.mieto v okresnom kole atletiky (hod kriketovou loptičkou), Majsterka Slovenska v zjazdovom lyžovaní.
Natália Korineková, 17 rokov
Natália bola úspešná v súťažiach jazykového zamerania. Získala čestné uznanie za preklad z anglického jazyka do slovenského v súťaži Iuvenes Translatores a reprezentovala svoju školu na otváracom ceremoniáli Európskeho týždňa mládeže v Bruseli. V Olympiáde vo francúzskom jazyku získala v celoštátnom kole 3. miesto a v súťaži Spievaj po francúzsky získala 1. miesto v regionálnom kole v Bratislave. Zúčastnila sa výmenného pobytu v rámci Erasmus+.  V škole dosahuje výborný prospech, má vzorné správanie, pomáha ako animátorka na duchovných obnovách a tvorí propagačné materiály pre školu.