V piatok sa po odovzdaní maturitných vysvedčení uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov školskej stolnofutbalovej ligy 2025/2026 v kategórií GYM – SOŠ spojené s odovzdávaním cien. Tímu „Dopaže“ z 4.F sa nepodarilo obhájiť titul z minulého roka, keď tentokrát obsadili tretie miesto a víťazom sa stal tím „Šilíci“ z Oktávy v zložení Daniel Jurčák a Ján Liener. Na druhom mieste skončila 4.G, ktorá sa stala najväčším skokanom súťaže, keď zo 6. miesta po základnej časti sa dostala až do finále.
Víťazom, ako aj všetkým ôsmim tímom súťaže v mene školy srdečne blahoželám ku každej získanej výhre a už teraz sa pripravuje 3. ročník do ktorého, ako dúfam sa zapojí čo najviac tímov, ktoré nahradia našich odchádzajúcich maturantov.
(Text a foto: Miroslav Turanský)

